| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai prost film pe care l-ați văzut până acum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omg, cum am putut sa uit de Birdman!
rectific, asta e cel mai prost film ever.
I was like "bah unde e camera ascunsa? Asa ceva? Deci nu exista asa ceva"

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Movie 43 a fost desemnat si cel mai prost film de la Hollywood.
Vezi o scenã, o sa-ti dai seama imediat :))
https://www.youtube.com/watch?v=eUgEpKnkC7w&feature=share

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe astea mi le amintesc recent: The killing of a sacred deer (am crezut prima oara ca e un fel de A Serbian Film dar cu roboti); A ghost story (yawn fest si e o scena unde una mananca aprox 20 minute o placinta), Little evil (o mizerie dar m-am uitat pentru Adam Scott), The truman show (fugitiv la TV, and I was like "what the f*** is this sh**?"), Deadpool. Deci se pune ca am stat pana la sfarsit sa ma autoflagelez, ca in rest, sunt destule filme tembele carora le-am zis pas.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Cred ca a fost "Sucker Punck: evadare din realitate", cu toate ca am impresia ca am vazut unul si mai rau.