| NuTza_5023 a întrebat:

Care e filmul cel mai trist pe care l-ati vazut?((
P.S. am vazut deja hatiko si titanic.

10 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

A walk to remember
Dear John
Letter to god [ am plans de n-am mai putut] - uita-te neaparat!
The notebook

| costyn162 a răspuns:

"A walk to remember" este cel mai trist film pe care l-am vazut. Povestea, combinata cu jocul actorilor, si cu soundtrack-ul absolut genial, fac dina cest film o capodopera si unul dintre filmele mele preferate. Trailer-ul l-ai primit mai sus. dar melodia cantata la un moment dat in film de Mandy Moore este speechless. http://www.youtube.com/watch?v=j8f8RHWMPyY

| T7uk a răspuns:

Titanic si Red Dog.

| lLexii a răspuns:

A Walk to Remeber, clar filmul asta! Sunt baiat si am plans! rolling on the floor)))))))) :'D E chiar bun filmul. Niciun film nu m-a impresionat ca acesta. Si cu un final atat de. Neasteptat! :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember

Remember me

Dear John

(+ Titanic, dar l-ai vazut)

Vizionare placuta si sper ca te cor face sa plangi!happy

| SmoKeM a răspuns:

Stapanul inelelor

| SmoKeM a răspuns:

Titanic

| tweety08 a răspuns:

A walk to remember uite trailer-ul --> http://www.youtube.com/watch?v=kJOgH5Oi8oA, nu cred ca e chiar cel mai trist, dar e tris si asta si super:X

| Hummels a răspuns:

Schindler's List; The English Patient

| Dimpl3 a răspuns:

Seven pounds, sweet november