| pinky_2278 a întrebat:

Care e filmul vostru preferat si pe care l-ati vazut recent?

Răspuns Câştigător
| 13DoXy13 a răspuns:

Eu nu m-am uitat de mult la un film bun...dar daca iti plac filmele cu animale te poti uita la "Rio"eu pe asta vreau sa il vad!

9 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Ultimul film vazut este Piratii din Caraibe: Pe ape si mai tulburi. Filmul meu preferat este Stapanul Inelelor.

| Conia a răspuns:

Comedie : 50 First Dates, Eurotrip, The hangover,Just visiting . Drama : Hachiko A dogs story,Anjaana anjaani.Actiune : Resident evil. Groaza : quarantine .Merita vazute, credema

| IonutGosa a răspuns:

Filmul meu preferat e mai vechi un picconfused
Cred ca de prin 2009: She's the manlaughing

| CandyGirl_5618 a răspuns:

Remember me

| 13DoXy13 a răspuns:

Mersiii

| tequillaXd a răspuns:

Wake cu ian

| Picsxie a răspuns:

P.s i love you

| Andrei_4408 a răspuns:

Piratii din Caraibe: Pe ape si mai tulburi

| XK a răspuns:

Ultimul vazut : Final destination
Preferat: Drag me to hell