| glamour_5213 a întrebat:

Care este cel mai amuzant film de comedie pe care l-ati vazut?
Funda pentru cel mai amuzant

Răspuns Câştigător
| Fillaide a răspuns:

What happens in Vegas

12 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Mr. Bones

| ZeroBLADE a răspuns:

Old Dogs (2009) este un sooooper film! de comedie

40 years old virgin, europe trip happy. Vizionare placuta!

| NickiMinaj a răspuns:

Dumb&dumber. clasic.

| adee97 a răspuns:

Buna.
Pentru mine cel mai amuzant a fost "My Baby's Daddy", incearca si Scary Movie, Yes Man, Paul.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| RyGoLeTa a răspuns:

Scrie pe Google Mister Bean la biserica si o sa razi incat n-o sa mai poti, o sa-l vezi si pe urma o sa-mi dai funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rango si Lacomia(sunt aparte).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu scrii,,Funda pentru cel mai amuzant,,. Adica ai de gand sa vezi toate filmele pe care ti le vor scrie userii?:I
Cel mai amuzant a fost,, Singur acasa,,. Intra pe SPAM si dai la categoria,, Comedie,,.Pe site sunt cele mai bune filme.
laughing:*

| DeEa_5512 a răspuns:

Acasa la coana mare toate 3 seriile, singur acasa la fel toate dar cele mai amuzante 1 si 2

| DariWillis a răspuns:

Tha hangover(primul), funny people, knock-off. ti-am zis 3. dar daca vrei sa razi si sa razi uite-te la serialul the office.cel din america. e genial

| Gumy a răspuns:

Eu zic ca pan aucam cekl mai atere care l-am vazut eu este Little Man chiar e amuzant rauhappy acum an depinde de gusturi.

| claudiya a răspuns:

Pai sa vedem.cred ca placinta americana sh scary movie { acesta ejte o comedie de groaza}winkingwinking