| logatcamembru a întrebat:

Care este cel mai bun film care merita vazut, dupa parerea ta? puplove struck

16 răspunsuri:
| Fanatic a răspuns:

Inchisoarea ingerilor, inception, limitess, the social network, shutter island.etc

| Millanteria a răspuns:

Salt->personajul principat :Angelina Jolie.
O seara frumoasa in continuare!

| logatcamembru explică (pentru Millanteria):

Mrs la fel love strucklove struck pup

| Millanteria a răspuns (pentru logatcamembru):

Merci :*

| crystyn3lmp3 a răspuns:

Avatar the last airbender (nu e filmul avatar pe care il stim cu totii, e cu totul altceva, se spune ca o fata de 12 ani a murit in timp ce se uita la el iar un barbat de 34 de ani sa sinucis dupa vizionarea filmului) mentionez ca filmul nu e horror, ci actiune/sf

| logatcamembru explică (pentru crystyn3lmp3):

Am vaz filmu, acu mult timp. chiar ff frumos puplove struck

| crystyn3lmp3 a răspuns (pentru logatcamembru):

Atunci vezi
Un varcolac american la Paris mie unul mi-a placut tongue

| robyiyo a răspuns:

Mr. Nobody! acum imi dai pup? happy

| DimLight a răspuns:

Johnny got his gun ( pentru cei care cred ca titanicul te face sa plangi)
inception

| danSS a răspuns:

Saw,Requiem for a dream

| Elisabeta1401 a răspuns:

Pai daca vrei comedie incearca : Nevasta de Imprumut, daca vrei film de plans incearca Waiting For forever, daca vrei groaza incearca The exorcist. Sper ca te-am ajutat:X

| SCLIPIC a răspuns:

P-ai.iti spun de monster house, street dance, si ar mai merita big mama