| JustAKid_1316 a întrebat:

Care este cel mai bun serial vazut de voi vreodata?

28 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"The Vampire Diaries"

| LifeFail a răspuns:

Grey's Anatomy.

| 54ndy a răspuns:

Dexter

| DeXxa a răspuns:

Pana acum am vazut 16 seriale in total, iar dintre ele cele mai bune au fost Dexter si Supernatural. Acum urmaresc Fringe si promite mult. big grin

| carminaburana43 a răspuns:

In viata mea am vazut destule seriale si intotdeauna acela m-i s-a parut cel mai bun ce tocmai urmaream.Momentan urmaresc serialul Dr.House.

| CarlaElena a răspuns:

Nu sunt mare amatoare de seriale, dar cel mai mult mi-a placut Gossip Girl. Un serial intrigant, pentru adolescenti care m-a tinut in suspans de la primul pana la ultimul episod.

O seara placuta in continuare! happy

| filaret03 a răspuns:

The Vampires Diaries, Narcisa Salbatica ASTEA:d

| anonymousxD a răspuns:

Eu am vazut mai multe seriale bune;
Gossip Girl,Vampire Diaries, Ghost Whisperer, CSI si Supernatural.

| loveiseverything a răspuns:

Dexter

| SufletAcadelicit a răspuns:

Un serial coreean, Cronicile frumoasei luptătoare. Are puţine episoade, l-am văzut vara trecută. Dar l-aş revedea de 100 de ori. Are o poveste foarte impresionantă, şi recunosc că, la ultimul episod, am bocit. Un serial foarte frumos. Ţi-l recomand.

| ands a răspuns:

Grey's Anatomy
House MD
Scrubs
Friends
Gilmore Girls
Lipstick Jungle
Happy Endings
Cougar Town
Enjoy!happy

| Adeeeeeee a răspuns:

Am doua seriale care imi plac mult „canan-df" si „negustorul lim sang-ok"

| SecretName1234 a răspuns:

The Diaries Vampires :X

| LoveNight a răspuns:

Grey's Anatomyhappy

| mihaelairina a răspuns:

Pretty little liars

| EmaEmax a răspuns:

Serialul corean Giuvaierul Palatului. love struck love struck love struck love struck love struck

| améliee a răspuns:

Friends

| BlackTiger a răspuns:

Next top model

| Pisoiul a răspuns:

Faci fata faci bani s-au Pastila de ras.

| SheCanFlyy a răspuns:

Supernatural

| swag a răspuns:

Cel mai bun vazut de mine este that 70's show. este o comedie din anii 90 cu adolescenti vedete faimoase astazi. e super tare!

| jordan210cm a răspuns:

Lost

| rty a răspuns:

House MD

| JessicaJess30 a răspuns:

F.R.I.E.N.D.S

| elena_1795 a răspuns:

Jurnalele vampirilor.m-am uitat in 2 saptamani la cele 2 sezoane si mi-a placut mult.iti recomand si tie

| lallala07 a răspuns:

Prison Break

| dreamer_3693 a răspuns:

Chuck
oane tree hill
jhon doe
prison break
the o.c

| Doamna01 a răspuns:

Sa-ti spun rept e NiNi.