| toigy a întrebat:

Care e cel mai amuzant serial pe care l-ati vazut vreodata?

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

Mie mi-a placut ''The Nanny'' (Dadaca) happy

12 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Seinfeld. Imi mai plac Freddie si Friends, dar nu la fel de tare.

lolita
| lolita a răspuns:

Simpson, familia bundy, aida si la inceput imi placea serialul trazniti in nato.

| RamonaMn a răspuns:

Familia Bundy:ma distreaza fata de om picat din cer a lui All big grin

| MihaiA a răspuns:

Dr House e foarte smecher big grin

| kinkyk a răspuns:

Bundy, Friends, Scrubs, Family Guy, Futurama

| mariusres a răspuns:

Friends, Simpsons, Neveste Disperate..sunt o groaza!

| sigmanet a răspuns:

Seinfeld cred ca a fost cel mai amuzant.

| murik a răspuns:

Californication

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

The Big Bang Theory, Futurama

| mihaela_5361 a răspuns:

După mine, cel mai amuzant serial este " A treia planetă de la Soare ". Mie mi-a plăcut foarte mult, actorii, temele abordate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenii tai, il dau pe procinema de luni-sambata de la 9:30 parca. E super, haios, bine facut, fara prea multe porcarii cum sunt cele de azi happy
Dadaca, am toate seriile pe cd happy
Seinfeld

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MASH - de departe cel mai amuzant, inteligent serial vazut vreodata la tv!