| AdrenalinTm a întrebat:

Care este cel mai horror film din lume? Vreau sa ma uit cu cineva care se lauda ca nu se sperie la filme horror. funda celui mai bun raspuns

12 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Ultimul vazut e The Babadook, care mi s-a parut reusit, cat de cat.

| SHINeeTaemin a răspuns:

One missed call
[dupa ce va uitati la film, poti sa-i pui dimineata la alarma melodia care suna in film atunci cand primesc aia un mesaj big grin]
Orphan
Drag me to hell
Case 39
Mirror
The ring
Jessabelle

| faramatania a răspuns:

Insidious 1, 2 și 3 (2010/2013/2015),Drag Me To Hell (2009),The Unborn (2009),Case 39 (2009),Martyrs (2008),The Mist (2007),Thir 13en Ghosts (2001)

| Sn4k3 a răspuns:

The exorcist of Emily Rose
The conjuring
Annabelle
Haunt
Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5. Astea mi s-au parut asa mai horror. Nici eu nu prea ma sperii la ele, deci vezi tu care din ele. Vizionare placuta!

Răspuns utilizator avertizat
| Doridd a răspuns:

Saw 1,2, 3,4, 5,6,7

| RebeleGirl a răspuns:

Omg! Clar Annabelle! L-am vazut si eu :-s sau poate sunt altele care nu le-am vazut laughing

| Kamelia95 a răspuns:

Insidious,mirror

| AdrenalinTm explică (pentru Kamelia95):

Miror 1'2 le-am vazut este si un al 3lea°

| Allliiieee a răspuns:

Sinister, clar!

| BmxD a răspuns:

Pai stiu in film horror la care te speri cu siguranta! Filmul se numeste: Exorcizarea lui Emily Rouse! FUNDA? big grin