| Paine2222 a întrebat:

Care este cel mai infricosator film pe care l-ai vazut? Adica... vreau sa mor de frica atunci cand il vad.

9 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Wrong turn.

| Đϋffγ a răspuns:

Http://yupi.md/top-10-filme-de-groaza-pe-care-trebuie-sa-le-vezi/
le-am vazut pe ap toate si sunt super :x

| Λndrei a răspuns:

The Rite.
http://www.imdb.com/title/tt1161864/
Pentru filmu'asta mi-as sterge memoria si l-as revedea! :D
In ciuda rating-ului slab pe care il are de doar 5, 9/10 este foarte bun; ba chiar mai bun decat altele de acelasi gen cu rating mai mare.
Asta depinde de cum prinde la tine...

| zNCrys a răspuns:

Fiecare horror are stilul lui de a te speria. Poti incerca:
Silent Hill
Chernobyl diaries
Mirrors
Paranormal activity
Drag me to Hell...etc
Bafta!

| Bogatasul a răspuns:

Silent death

| peticel20 a răspuns:

Pai ai putea sa vezi trailerul si sa te decizi la care:
Haunted in Connecticut-true story
The grudge 1 si 2 (exista 2 variante-japoneza si americana.recomanda japoneza daca stai bine cu corazonul ).
The Ring 1 si 2.
Silent Hill-clasic si superb de altfel.
The devil inside-este un documentar exclus de cei de la Vatican-interesant dar nu horror.
One missed call-jesus... oribil filmul, se merita vazut.
The legend of Bloody Mary-interesante cateva faze, era sa mor de inima de cateva ori.
Daca vrei sa vezi ceva clasic din categoria filmelor horror ia-ti pack-ul de Nightmare on Elm Street cu Freedy Krueger. Nu sunt efecte stralucite, dar pentru vremea lui sunt geniale.

| pascalau12 a răspuns:

A Haunting in Salem.

| dumitrupicotici a răspuns:

Stephen king e unul din cei mai buni la facut filme care sa te sperie
Dumitru Picotici

| andreutzza0011 a răspuns:

The devil inside, final destonation 1, 2, 3, 4, 5. , the rite, the grudge si the ring. sper ca te-am ajutat