| Rebe97 a întrebat:

Care este cel mai sadic film? happy

18 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

:)) Ce sadic ai pus întrebarea cu smiley-ul ăla tâmp la sfârșit.
Pentru că tare-mi place „acest gen de film care tâmpește lumea", cred că „Srpski film" - A Serbian Film (2010) poate fi catalogat unul dintre cele mai bune ale genului.
http://www.imdb.com/title/tt1273235/
Vizionare plăcută.

| xClementine a răspuns:

Hei, fata a pus doar o intrebare adresata celor care urmaresc astfel de filme, in schimb, nu v-a cerut nimeni parerea in legatura cu ele, daca va plac sau nu. happy Ca sa revin la subiect, am urmarit cu mare placere seriile Texas Chainsaw Massacre, I spit on your grave si House of Wax. Ti le recomand!

| mona a răspuns:

Pentru mine a fost,, saw,,

| Ionait a răspuns:

Poti incerca urmatoarele filme. O sa gasesti tu unul sadic pe acolo:
Seria Guinea Pig
Faces of Death
Audition
The Orphanage
Nosferatu
The Descent
Seria Hellraiser
Salem's Lot
August Underground Mordum
August Underground Penance
August Underground

| Dariusuu a răspuns:

Cred ca.

Camera ororilor.

O noapte linistita sa ai.

| ascovit a răspuns:

Dupa parerea mea The train

| Weider a răspuns:

The human centipede. (trebuie sa ai stomac de fier, ca sa te poti uita la asa ceva)

| Disharmony a răspuns:

Încearcă ''The Human Centipede 2''.

| TeddyPaul a răspuns:

WrongTurn ^^

| Lionsgate a răspuns:

The Unbord

| QVictorya a răspuns:

I Spit on Your Grave.
E super tare filmul!
La general: niste pusti isi bat joc de o fata, iar dupa ea se razbuna pe fiecare dintre ei.Razbunarea e crunta!
Sper sa-ti placa!

| AlexLoveMRRRRRR a răspuns:

Dap....SAW este un film destul de sadic...el are cam 8-9 parti sper sa ajungi sa le vezi pe toatehee hee

| AlexLoveMRRRRRR a răspuns:

Saw are 8-9 partihee hee

| AsDeRvU a răspuns:

Seria SAW

| anonim_4396 a răspuns (pentru AsDeRvU):

Nu am vizionat decât saw1, dar sadism pe-acolo?, nu prea cred, la urmă a fost ceva neașteptat, în rest.

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Saw 3, 4, 5 sunt chiar sadice!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trolli):

Eram prea dezamagită ca să mai văd ceva din saw, dar dacă spui.,.,
Mhmm, cred că am o programare pentru diseară.

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt unele faze destul de...sadice.
Nu vreau sa fac spoiler, daca daca vrei poti sa vezi clipul:
http://www.youtube.com/watch?v=nvi7jRNr-YY
Vizionare placuta!