| GolopențaAdrian a întrebat:

Care este cel mai violent, sadic si sangeros film din lume?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Serbian Film
The Human Centipede 1, 2, 3
Evil Dead - asta e cel mai normal dintre astea laughing.

59 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Serbian Film, aparut recent! Peste Saw.

| GolopențaAdrian explică (pentru Drimmero):

Nu ma uit la filmul ala

| Drimmero a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Ala e cel mai ''violent'' si sadic, pacat ca nu prea am avut timp, dar ma voi uita, cat de rau poate sa fie, este un film... totusi!

| GolopențaAdrian explică (pentru Drimmero):

Pai destul ca este si xxx

| Drimmero a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Asta-l face mai interesant!

| GolopențaAdrian explică (pentru Drimmero):

Eu nu ma uit la xxx

| Oana92 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Crede-ma, nu e nimic excitant sau care seamana cu placere in Serbian movie. Daca te excita filmul ala esti de dus la psihiatrie!

| GolopențaAdrian explică (pentru Oana92):

Habar n-am ce inseamna excitat si stiu despre ce e vorba in film ca l-am vazut in mare adica foarte putin

| Oana92 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Cati ani ai?

| GolopențaAdrian explică (pentru Oana92):

| Oana92 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Si nu ai auzit de acum de cuvantul excitat?

| GolopențaAdrian explică (pentru Oana92):

Am mai auzit si in filme dar nu stiu despre ce e vorba

| Florentina9210 a răspuns:

The Hills Have Eyes 2006

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Martyrs 2008;
I Spit on your grave 2010/2013/2015;
The Girl Next Door 2007 (se bazează pe o întâmplare adevărată);
Saw, toate filmele din serie;
Hostel III 2011;
Eden Lake 2008;
Chained 2012;
The Collector 2009;
The Collection 2012.

| MistretulPufos a răspuns:

Cannibal din 2005 probabil

| TheWomanCat a răspuns:

Exorcistul(1973) este cel mai horror film din toate timpurile.Nu mai poti dormi noptile daca il vezi.Este vorba despre o fata posedata de diavol care ucide oamenii cu sange rece.Un preot incearca sa faca o slujba de exorcizare dar acesta e doar inceputul haosului.Este inspirat din realitate.Un baiat caruia i-a aparut numele iad in palma, avea mereu ganduri negative si mobila se invartea in jurul sau i-a fost facuta o o slujba de exorcizare.Biserica refuza si in prezent sa ii dezvaluie numele.

| GolopențaAdrian explică (pentru TheWomanCat):

L-am vazut si mi sa si zis de el

| TheWomanCat a răspuns:

Am 13 ani si am vazut multe la viata mea.

| GolopențaAdrian explică (pentru TheWomanCat):

Cam mica sa te uiti la filme de astea dar nu ca nu ma uitam si eu cand eram mai mic oricum exorcist l-am vazut de doua ori, recent si cu doi ani in urma

| TheWomanCat a răspuns:

In spatele pozei de profil si a faptului ca imi place Nyan Cat sunt... Ceva de necrezut.

| TheWomanCat a răspuns:

Sunt coreeana, deci happy

| GolopențaAdrian explică (pentru TheWomanCat):

Coreeana in Romania ciudat

| GolopențaAdrian explică (pentru TheWomanCat):

Nu ma gandeam ca vin si in Romania

| TheWomanCat a răspuns:

Vin coreeni si in Romania, dar putini.Nici eu nu am vazut decat vreo sase coreeni(dupa fata) de cand sunt aici.Plus de asta numarul celor ce scriu in romana asa bine e aproape zero.Am mari probleme cu vorbitul in romana...

| GolopențaAdrian explică (pentru TheWomanCat):

Inseamna ca nu esti de mult timp in romania.Sa stii ca eu am auzit ca vin si chinezii dar n-am vazut asa multi cativa asa ca m-am lamurit ca sunt chinezii in Romania ca eu pana la un timp n-am doar am auzit

| GolopențaAdrian explică (pentru GolopențaAdrian):

Nu si vazut

| TheWomanCat a răspuns:

Chinezii sunt in numar mult mai mare ca coreeni in Romania, dar ii vezi in Bucuresti mai mult.Eu stau in Brasov si sunt in Romania de vreo doua luni, dar romana invat de trei ani.Scuze pentru raspunsul tarziu dar am fost la scoala si tocmai ce ne-a interzis accesul cu telefoane, deci nu am putut raspunde

| GolopențaAdrian explică (pentru TheWomanCat):

Stiu cum este asa ca nu-i nimic

| GolopențaAdrian explică (pentru TheWomanCat):

Oricum ii mai bine in corea de sud decat in Romania

| TheWomanCat a răspuns:

Da,dar in numar mic.Depinde in ce oras locuiesti ca sa ii vezi

| TheWomanCat a răspuns:

Nu e prea bine.Suntem bombardati permanent de drogatii din nord

| GolopențaAdrian explică (pentru TheWomanCat):

Stiu cai acolo este cel mai nebun om este cea mai izolata tara si creeaza numa probleme si eu ma uit des ce stiri apar despre aceasta tara

| TheWomanCat a răspuns:

Eu vin din sud, am plecat ca sa nu ma omoare nordicii crying

| GolopențaAdrian explică (pentru TheWomanCat):

Serios chiar asa e?

| GolopențaAdrian explică (pentru TheWomanCat):

De bobardat corea de sud n-am vazut stiri din nici o coree am vazut de propaganda nici de cum de bombardamente si oricum nu ma gandeam ca chiar asa de rau este

| GolopențaAdrian explică (pentru TheWomanCat):

Totusi eu stiam ca au testat rachete si bomba cu hidrogen dar n-am crezut pe voi va ataca si omoara

| TheWomanCat a răspuns:

Coreea de Nord a bombardat de mai multe ori Coreea de Sud.Suntem dusmani de moarte.Au ucis mukti oameni.Din nou, scuze pentru raspunsul tarziu.

| TheWomanCat a răspuns:

In 2006 am fost amenintati cu bombe nucleare la Seul, capitala Coreei de Sud de unde vin eu.Si acum vor sa lanseze un astfel de atac.De aceea am plecat.

| GolopențaAdrian explică (pentru TheWomanCat):

Aa pacat am auzit ca au lansat rachete balistice cu raza scurta de actiune imi pare rau de situatia din peninsula si poate nici nu te asteptai

| TheWomanCat a răspuns:

Acum sunt aici, deci situatie rezolvata! In orice caz, cinstit, crezi ca scriu prost in romana? Daca mai fac cateva greseli...Am vazut pe ici pe colo, dar asta ma faca sa scriu mai prost romaneste?

| GolopențaAdrian explică (pentru TheWomanCat):

Am vazut stirea cu King jong-un care zice cai ultimul avertisment si ameninta cu bomba nucleara Seul-ul stirea a aparut in 12 martie anul acesta deci sunteti amenintati de coreea de nord

| GolopențaAdrian explică (pentru TheWomanCat):

Am uitat sa zic ca nu scrii prodt in romaneste ca si eu scriu de multe ori gresit si sunt din Romania

| TheWomanCat a răspuns:

Nu numai noi, ii ameninta cu bombe nucleare si pe americani

| GolopențaAdrian explică (pentru TheWomanCat):

Stiu acum cu vreo doua zile in urma am vazut o stire ca o sa trimita trupe in siria, coreea de nord cauta razboi

| TheWomanCat a răspuns:

Razboiul cu Coreea de Sud e practic inceput chiar daca nu e oficial, dar in curand Coreea de Nord va porni razboi cu America.Trebuie facut ceva inainte de lansarea bombelor nucleare.Vor pieri sute de oameni...

| GolopențaAdrian explică (pentru TheWomanCat):

Daca vor cadea pe pamant va fi dezstru mai mare ca la hiroshima

| TheWomanCat a răspuns:

Da,dar nu cred ca americanii ii vor lasa sa faca asa ceva.Coreea de Nord nu se compara ca evolutie si tehnologie cu America.

| GolopențaAdrian explică (pentru TheWomanCat):

Stiu dar la cat is de nebunii cei din coreea de nord nu-i opreste nimic sa o faca

| TheFragranceMaster a răspuns:

Pulp Fiction

| GolopențaAdrian explică (pentru TheFragranceMaster):

L-am vazut pe locul 5 in imdb ca cel mai bun film

| veryhonest a răspuns:

Scrie pe Google, "gore" si da la imagini.

| Kida14 a răspuns:

Mirrors

| Mardare_Ovidiu_1994 a răspuns:

Eu am zice sa cauti the forest film e destul de tare e si un joc dar are un pic legatura si cu jocu