| tdeea6 a întrebat:

Spuneti-mi filmul de groaza care v-a speriat cel mai tare happy Vreau unul gen paranormal nu scarbos cu taiat capete si impuscaturi... vreau un film care sa te faca sa nu mai dormi noaptea sa ai cosmaruri sa iti fie frica sa stai cu becul stins... vreau unul nu 100! DAU FUNDA pentru cel mai tare :*..Mersii :*

3 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

The grudge
The ring
The exorcist
Seria Masters of horror!

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Dead silence

| LiiaX3 a răspuns:

Paii, stiu eu ceva care m-a speriat foarte mult. Doua saptami am dormit cu lumina aprinsa. happy "fenomene stranii". Eram prea speriata sa ma uit pe ce era rolling on the floor)