| NighTy a întrebat:

Care este cel mai tare film de groaza pe care lati vaz(adica sa ma pis pe mine de frica) plz! FUNDA:*:X

Răspuns Câştigător
| Jamais a răspuns:

:O Foarte frumoasă exprimarea. Te poți uita la:
-House Of Wax
-Saw IV
-Mirrors II
-Underworld
-Drag Me To Hell
-Final Destination

7 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Nu cred ca exista chiar asa ceva, incat "adica sa ma pis pe mine de frica", dar am ramas placut impresionat de "the exorcist of emily rose" sau asa ceva. foarte bun
bafta

| marius577 a răspuns:

Hostel 1, 2.Chiar e de groaza, nu prostii de astea cu cativa pusti ce pleaca in excursie si monstrul inspaimantator ii omoara pe rand.Nu e asa.

| FurniciCoapte a răspuns:

Poti sa te uiti la:
1.Saw-toate serile 1-6(poate au mai aparutthinking)
2. Mirrors 1 si 2
3.Final Destination 1-4
4. dawn of the dead
5. day of the dead
6. 30 days of night
7.the hill have eyes
8.land of the dead
9. 28 weeks later
10.hostel
11.the box
12.the last house on the left
13.pandorum
Si etc.devil. Sunt forte multebig grin
Sper sa iti placa filmele pe care ti le-am zisbig grin.
Vizionare placuta.happy

| Kikiii_5199 a răspuns:

Toate filmele Saw sau m.am mai uitat la Hostel. Si e interesant si Orphan, dar nu e chiar asa de groaza. big grin

| grigorio a răspuns:

Paranormal activity 1 si 2 - eu n-am mai dormit pana dimi ca l-am vazut seara...

| Dia_2026 a răspuns:

Daca vrei filme de groaza intra pe site-ul acesta : http://romanturc.webs.com ...sunt grozave, asta e parerea mea. Mie chiar mi-a fost frica la toate.

| Bytzulica a răspuns:

Iti recomand: The Grudge 1 si 2