| Diiaaa_3397 a întrebat:

Helloobatting eyelashes spuneti-mi si mie cel mai tare film de groaza. dar sa fie unu sa ma c** pe mine de frica caci din cate am vazut pana acum nu m-a impresionat niciunu. straight face. (FUNDAAAA)

Răspuns Câştigător
| gyovany95 a răspuns:

.Offf...de ce nu incerci Fenomene straniismug? Nu e tocmai un film.dar.zic eu camerita.

11 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

The ring
The grunge
Avertizarea partea 1, 2

| BlueBird a răspuns:

Orphan.

| Andrei233 a răspuns:

Paranormal Activity

| LiveYourLife a răspuns:

House of Wax
Jeepers Creepers
Seed of Chucky
Stay alive

sunt cateva din filmele pe care le-am vazut

| stefanutza a răspuns:

Mirror

| Afgshhakakl a răspuns:

Silent Hill, Masacrul din Texas, 13 fantome,Exorcistul, Saw, Unborn, Paranormal Activity etc happy! Funda? puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| CucuBauContSters a răspuns:

THE Grudge! Uita-te la toate 1.2.3
1 e cel imi bestial =p~
Sa nu faci pipi in pantaloni laughing
papa;-*
sper ca te-am ajutat love struck
funda?! :X:X:*

| îîîîîî a răspuns:

The Blair Witch Project!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hostel (2005),Hostel: Part II (2007),The Grudge 1, 2 & 3 u decizi daca iti placbig grin

| BlancaFantasma a răspuns:

Asculta de gyovany si eu m`am uitat intr-un timp la fenomene stranii pe discovery ca ii placea lu` sorumea si imi era tare frica nu puteam sa adorm pana nu stingea televizorullaughing