| Adriaw48 a întrebat:

Un film de groaza foarte bun sa fac pe mine de frica?
Multumesc!

12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Orice horror aproape te va speria si nu doar putin, daca il vezi seara va fi nasol de tine, dar isi va atinge targetul pe care-l cauti:
The Ring (2002)
The Grudge (2004)

ps: nu este bine sa faci pe tine de frica sau sa ai cosmaruri din cauza unui film.

| Sn4k3 a răspuns:

The Conjuring

| gabicoo a răspuns:

Caracal Stories by G. Dincă!
hee hee

| Adriaw48 explică (pentru gabicoo):

Ce chestielaughing) sunt deja din Caracal laughing)

| gabicoo a răspuns (pentru Adriaw48):

hee hee

| Nemessys a răspuns:

Countdown

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie acesta mi-a plăcut martyrs sau goodnight mommy și primele serii de la hellraiser da nu se compara cu martyrs

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai, mie Martyrs mi s-a parut o timpenie suprema. Si nu m-a dat pe spate cu fazele de tortura, ci pur si simplu prin cretinatatea povestii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Mie mi-a plăcut de asta se numesc și filme horror fiindcă conțin astfel de acțiuni astfel sar nu-mi drame sau comedii răspunsul tău e irelevant în acest context băiatu o cerut ceva sa îl sperie asta s-ar potrivi goodnight mommy la fel a fost desemnat cel mai înfricoșător film horror realizat vreodată eu am dat ce o cerut utilizatorul ce o deschis topicul stai în banca ta lasă-l pe el sa tragă concluzia nu veni tu cu feedbacuri de astea de rahat man tinele pentru tine nu-i pasa nimănui părerea ta Men dacă voia ceva și cu poveste și inspirat din fapte reale ii dădeam amityville în schimb el o cerut ceva mai hard
Tu poate ai văzut martyrs 2015
Nu martyrs 2008 care are o nota bună data de imdb după cum vezi martyrs 2008 face parte din cele mai bune și populare filme din 2000 încoace.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe mine nu m-a speriat deloc. Doar m-a lasat cu un WTF major si atit. Pe ala din 2008 l-am vazut. Notele bune sau proaste de pe IMDB nu inseamna mare lucru, de multe ori sunt la fel ca ratingurile de pe eMag...

| danutzz008 a răspuns:

Shutter (2004)
Semum (2008)

| Geo996 a răspuns:

The Autopsy of Jane Doe