| Mirela_7386 a întrebat:

doresc filme foarte interesante.pe care cind leatzi vazut ati spus:mama ce film tare. dau fundita pentru cel mai super film(nu conteaza genul
)

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

The blind side
Shutter Island
The proposal
Table for three

Baftă!

| Slavian a răspuns:

Remember, Twilight, Green Mile...

| BlueEyes a răspuns:

Mie imi plac filmele horror happy. Unul din preferatele mele e "The Eye".

| rabbit a răspuns:

A walk to remember, memoriile unei gheise, if only, the notebook, piratii din caraibe, the lake house, the lovely bones, enough, step up, raise your voice, 10 things i hate about you, the proposal, new york minute, the back-up plan, greta. Sper sa iti placa :*

| keops9968 a răspuns:

Capitalism, a love story si Sicko ale lui Michael Moore
si filmele Zeitgeist.

asta daca esti comunist ca si minewinking

| lollalo a răspuns:

The pianist, ciderella man, pacat originar

| bobo4ika a răspuns:

New moon,
twilight,
zita i ghita(acest film scr in rusa)cu 2 gemene