| Adry05 a întrebat:

Un film bun? big grin
Nu conteaza genul, ce considerati ca merita vazut.

Răspuns Câştigător
| GeorgeV a răspuns:

The Shawshank Redemption
Forrest Gump
The Green Mile
Cast Away
Catch Me If You Can
The Blind Side
The Bucket List
Django Unchained
Rush
The Changeling
The Departed

21 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cartita mi-a placut mult

| CautNume a răspuns:

Requiem for a dream si The butterfly effect.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

- Insidious
- The Purge
- Darkness
- SAW
- Scream
- Wrong Turn

Pa-pa.

| Adry05 explică (pentru Hydrangeaceae):

L-ai vazut pe the purge? confused eu am citit recenzile de pe cinemagia si cam 90% zic ca e cea mai mare porcarie. Te intrebam daca l-ai vazut sa stiu daca merita. ^^

| Daemoon a răspuns:

The Prestige!

| PROTOTYPE a răspuns:

Saw toate cele 7 parti

| OnuOnulică a răspuns:

Friday 13 th 2009!

| taken a răspuns:

White House Down, Olympus Has Fallen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In time(in timp) un film din viitor, un film despre care e vorba de un tanar care s-a nascut cu un ceas la mana ca si toate persoanele de fapt. Viata fiecarui om depinde acel ceas, munca e raspaltita in timp, se dauga in aceal ceas.O zi de munca e echivalent cu un anumit timp din care trebuie sa cumperi tot cu timp si sa vinzi la fel.Banii ..au disparut, acum totul e pe timp.Merita vazuta lupta acestui tanar care a hotarat sa distruga acest sistem bancar de timp. Vizionare placuta.

| Jokerashul a răspuns:

Ai ce filme laughing...hai ca spun eu unele care chiar iti va placea cu siguranta, capodopere cinematografice si care nu se dau la tv toata ziua...
Prestigiul(Mi s-a parut genial, absolut genial, iti garantez ca daca te uiti o sa mai vrei sa il vezi o data)
Avocatul Diavolului(Un Al Pacino fantastic)
Inchisoarea ingerilor(Pentru multi cel mai bun film din istorie)
Cartita(J.Nickolson, Brad Pitt )
The Dark Knight(Preferatul meu)
Sherlock Holmes (Prea tare)
O minte sclipitoare(Daca iti plac genul acesta)

| Jokerashul a răspuns (pentru Jokerashul):

La "Cartita" ii Di Caprio nu Brad Pitt pardon.

| escapegoatxd a răspuns:

Lord of the rings, Hobbit, Spider-Man 3.

| Yahweh a răspuns:

Eu iti recomand Syrup, un film foarte bun, il poti vedea online hd cu subtitrare gratis aici : http://frapex.ro/......ratis.html

| Constantin_Klara_1997 a răspuns:

The Heat (super comedie), The instrument mortals, sau ceva de genu asta, the hunger game super tare!, triplu x, pacific rim

| LoveU4ever a răspuns:

Daca nu ai vazut "Hobbitul:O calatorie neasteptata"... Super tare filmul! E doar prima parte, a doua apare pe 13 dec.

| esidor13 a răspuns:

Titanic sau The Exorcism sau The Last Legion sau Singur acasa 1, 2, 3sau4

| Adry05 explică (pentru esidor13):

Nu vreau filme horror. big grin

| esidor13 a răspuns (pentru Adry05):

Ai spus ca nu conteaza genul...

| Adry05 explică (pentru esidor13):

Da,stiu, am uitat sa precizez. laughing Dar nu m-am gandit ca cineva va considera obligatoriu de vazut un film horror.

| esidor13 a răspuns:

Titanic sau The Exorcism sau The Last Legion sau Singur acasa 1, 2, 3sau4. FUNDA?

| Anonim19999999966 a răspuns:

Hobbit cele 3 filme si apoi Lord of the rings care are si ele cateva filme. apoi hunger games, seria divergent,