| anonima0101 a întrebat:

Care este cel mai trist film pe care l-ati vazut?

Răspuns Câştigător
20 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil Hachiko.

| whatevernvm a răspuns:

Cred ca Green mile

| Drimmero a răspuns:

Dupa cum zice majoritatea, hachiko m-a facut sa ma simt aiurea, vulnerabil si m-a emotionat acel film!

| faramatania a răspuns:

It's All Gone Pete Tong (2004),Fruitvale Station (2013),The Selfish Giant (2013),The Inevitable Defeat Of Mister & Pete (2013),The Girl And Death (Het Meisje en de Dood 2012), Boyhood (2014)

| UnBroken2016 a răspuns:

The Boy In the Striped Pajamas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Requiem for a dream

| Daniellllll1 a răspuns:

Hachiko,dar nu pot sa spun ca The Bucket List, Intouchables sau The Green Mile nu sunt filme bune,sunt chiar mai bune decat Hachiko, dar in genul ala. Hachiko e cel mai bun, parerea mea big grin

| Cristinaaa57 a răspuns:

The best of me

| alonet a răspuns:

Modigliani

| Arummaculatum a răspuns:

HowHigh 2001 happy

| ZeyHoran18 a răspuns:

Eu imi aduc aminte ca era cu un câine de craciu care se facea jucărie adica la foc sau ceva de genu se îngheța si a ajuns unul dintre renii lui mos craciun

| whatevernvm a răspuns (pentru ZeyHoran18):

Chiar si cand eram embrion aveam gusturi mai bune la filme

| anonima0101 explică (pentru ZeyHoran18):

Ce drăgut puppy dog eyes

| anonima0101 explică (pentru whatevernvm):

rolling on the floor) Give this man a cookie