| smileKiller a întrebat:

Hello! Cel mai trist film pe care l-ati vazut? da sa fie trist! mersi:*

Răspuns Câştigător
| sorinaaaaaa a răspuns:

A walk to remember.e si romantic si tristhappy

20 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Hatchiko a dog story

| Leocerba a răspuns:

Dramatic,dur, tragic, o capodopera regizata de Alan Pakula, cu Meryl Streep. "Sophie's Choice":
http://www.imdb.com/video/screenplay/vi3229876505/

| renee14 a răspuns:

Hachiko A Dog's Story
priveste-l.merita!

| Ecou a răspuns:

The notebook, foarte trist, never let me go destul de trist,
hachiko a dog's story - la asta nu ma puteam opri din plans!

| Ecou a răspuns:

Pffffff a walk to remember nu miaa placut I don't want to see

| Lala20 a răspuns:

The Last Song. Funda?

| Maraa a răspuns:

Cred ca cele mai triste : Titanic:XX, The Pursuit of Hapyness, My dog skip, If only... Sper ca te-am ajutatbig grin

| notsurewhoiam a răspuns:

A walk to remember...cred ca u am plans la niciunul ca la elcrying

| LenaCresida a răspuns:

Titanic, The last song, A walk to remember, Dear John, If only, Hachiko - A dog story... Daca mai imi vin idei iti trimit mesaj

| Nameless a răspuns:

Nu stiu film dar iti zic o drama japoneza : 1 litre of tears ( ce titlu sugestiv)
Daca ai chef de plans incearca sa vizionezi drama asta!
Ca sa ai idee despre ce e vorba: e o fata de 15 ani care descopera ca are o boala groaznica care ii distruge celulele si in 10 ani ( 10 ani! nu intr-un timp scurt) o imobilizeaza si o "baga la pat", nefiind capabila de nimic( mancat, mers, vorbit )
Trist!

| AnimalX a răspuns:

Eu am vazut un film trist (dupa parerea mea ff trist) si anume
A Walk To Remember :X:X

| TheLastHuman a răspuns:

Awake. am plans ca o fata rolling on the floor si ma mai uitam si cu diriga si colegele la el rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Uite un top 5 a celor mai triste filme vazute de mine:
1. Requiem for a Dream (2000)
2. A Walk to Remember (2002)
3. Hachi: A Dog's Tale (2009)
4. I Am Sam (2001)
5. A Beautiful Mind (2001)

Toate sunt niste filme exceptionale. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voci inocente in casa de carton

| snoopy_5277 a răspuns:

Hatiko

| NuTza_5023 a răspuns:

Hatikosad eu am plins tot filmu'

| madalicii a răspuns:

Remember me

| Ginaaa a răspuns:

Charlie St. Cloud

| Ginaaa a răspuns:

Charlie St. Cloud