| NatiiȘiAtât a întrebat:

Care este cuplul vostru favorit din serialul Nini? Care poveste de dragoste vi se pare cea mai frumoasa? (Se accepta toate raspunsurile in afara de Nini si Thomas, vreau sa stiu parerea voastra despre personajele mai putin importante). Primul care ghiceste care e cuplul meu preferat primeste funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lola si Martin happy.

6 răspunsuri:
| IustinaSiAtat a răspuns:

Juan si Sofia :X:X ii ador

| fuckThisLife a răspuns:

Parerea mea este ca secretara lui care tot spune in ultimul timp ca il iubeste pe niko dar de fapt este indragostita de anhel care la randul lui aduce vorba numai de nini...ce figuri suntlaughing

| Alexutza6755 a răspuns:

Sebastian & Vicky.Hmmm...oare am ghicit?

| dragutzyka29 a răspuns:

Pai preferatii mei ar fi nini si thomas dar daca ai spus ca nu ei, atunci as spune martin si lola

| Scriitoarea a răspuns:

Lola si Martin.

| Etelca a răspuns:

Martin si Lola, oricum Sofia e urata!

Întrebări recente