| PisicutaNebunatica a întrebat:

Care este filmul horror care va speriat cu adevarat?batting eyelashes fundita :arr!

Răspuns Câştigător
| RappaDanny a răspuns:

La saw nu m-am speriat, eram ingrozit laughing
sa ma gandesc cele care mau speriat:
-The grudge
-Friday the 13th
-Mirrors

14 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Shutter(2004)

| IoanaKincaid a răspuns:

Constantine si Silent Hill

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Pana acum nu m-a speriat niciunul, dar am tresarit putin la Dead Silence.

| LadyLilith a răspuns:

The Ring (mai ales cand Samara iese din televizor si se arata fata ei.) worried

| BiaSiAtat a răspuns:

Atunci cand stii ca sunt fictiune, toate sunt penibile laughing

| BubuDx a răspuns:

Chuky-Papusa Ucigasa xD

| entzückendesKätzchen a răspuns:

Cand am aflat ca trebuie sa merg la scoala laughing,poti incerca:the haunting,tarata in iad,orfelinatul, rfana, bla bla bla...

| entzückendesKätzchen a răspuns:

Scz:orfana

| Denis_5853 a răspuns:

Final Destination 5 este si in 3d du-te la fim sa vezi este horror m-am speriat tare :X uitate la el :X, fundita?

| catii1455 a răspuns:

The grudge, am vazut multe filme horror, ador sa fiu speriata laughing
cred ca asta e cel mai scarry devil

| Bubulinaazz a răspuns:

Drag me to hell happy

| vally12 a răspuns:

Sincer sa fiu multe filme horror imi plac dar cel care m-am speriat cel mai mult si mi-a placut mie este ''Boo''

| Yulian001 a răspuns:

Insula demonilor ma speriat rau nici macar nu l-am vazut pana la terminare fundita?

| LordTerroR a răspuns:

Saw 7