| anonim_4396 a întrebat:

Filmul Paranormal Activity e chiar atat de horror? V-ati speriat un pic la el?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
22 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| callie2 a răspuns:

Da. da cel mai tare e 3

| TheDarkVampire a răspuns:

Paranormal Activity 1 nu prea e asa de bun, nu prea te sperii. Nota 6.2
Dar Paranormal Activity 2 e putin mai infricosator si are niste faze cand te tine in suspans si dup-aia te sperie dintr-odata. Nota 7.1

| KiddaBăă a răspuns:

Uite.te la un trailer ca să vezi cum e.

| utilitati a răspuns:

Urmareste asta si iti dai seama : http://adf.ly/55G1C

| klameteo a răspuns:

M-am uitat la el, da e cam infricosator da daca vrei sa te uiti...

| anonim_4396 explică (pentru klameteo):

Ce e asa infricosator la el?

| klameteo a răspuns (pentru anonim_4396):

Se intampla tot felul de fenomenii stranii.Si cum a zis lucian_2601, sa te uiti si pe Discovery in fiecare vineri si acolo e infricosator!

| anonim_4396 explică (pentru klameteo):

A haunting chiar e ceva gen horror dar filmu asta mi s-a parut plictisitor straight face.

| SuPrAaDoZaaDeViSe a răspuns:

Sincer eu m-am uitat la film si nu era atat de horror cum am auzit.

| alexTPU a răspuns:

Mie nu mi s-a parut chiar asa de horror e mai mult sci-fi

| Softit a răspuns:

Salut,

E un fel de fenomene stranii. adică se închid uşi, etc.winking

| Cristina_Stefan_1980 a răspuns:

Nu, chiar astazi l-am vazut si eu sunt tare fricoasa, nu este prea de groaza dar nici sa nu te sperii nu este, este intre si intre dupa parerea mea.

| EvelynAnLavey a răspuns:

Hai ca e destul de bunhee hee adica sa te uiti la aia cum is terorizati de un demon =] sfart. daca te uiti la film. uitete la part 3 apoi la 2 si la unu.Pt k e putin incurcat big grin.Mie mi s-a parut tare filmul tongue.Si da m-am speriat...dar nu la film, dupa, in casa k se auzeau zgomote laughing. Deci Sfatul mew e sa te uiti la elbig grin e bunicel ^^

| anonim_4396 explică (pentru EvelynAnLavey):

Eventual sa-mi stric si usile prin casa pentru efecte sonore de scartait laughing.

| andreeandreea18 a răspuns:

E super misto.:*

| timotaca a răspuns:

M-am uitat si eu dar sincer sa iti zic mai horror este a haunting de pe discovery din fiecare vineri de la 22-24 arata acolo cazuri de groaza cu fenomene stranii

| anonim_4396 explică (pentru timotaca):

Ah stiu, dar nu au mai bagat seriale noi si ma plictisesc de ele.

| CatInTheHat a răspuns:

DA, eu am vazut 2-ul pe HBO. Nu e vorba ca actiunea e foarte infricosatoare dar te tine tot timpul in suspans si felul in care este realizat filmul este interesant.

| mitttza a răspuns:

Nu e atit de horror.dar e ungen de film interesant, adica nu e ca toate celelalte, emai deosebit, insa daca privesti toate 3 parti, intelegi faza...dar totusi ai niste emotii super, mai ales pentru acei care iubesc adrenalina!