| Piticottt a întrebat:

Care este filmul vostru horror preferat? Astept raspunsuri pentru a viziona si eu filmele! happy Funda la cel care imi place kiss

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Saw 1-7, ti le recomand sunt horror, dar trebuie sa le urmaresti pe rand pentru ca se leaga, te asigur ca te vei ingrozi.
Vizionare placuta!

19 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mirrors
The exorcism of Emily Rose
The orphan
Orfelinatul
Scary Movie
The frudge
The messenger
The women in black
Shutter Island

| resemnat a răspuns:

Seria wrong turn 1-5
seria saw 1-7
seria final destination 1-5
the texas chainsaw massacre
1 missed call

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Seria Masters of Horror!
http://en.wikipedia.org/wiki/Masters_of_Horror
26 de filme(putin mai scurte decat un film obisnuit). Astea-s cele mai bune.Regizori de filme horror din toata lumea au contribuit la ele.Sa te uiti la toate.

| FadetoBlack a răspuns:

Hmm. Sunt multe filme bune.
Aş zice că Insidious e un film bun, pe lângă seria Saw, seria Resident Evil din nou e o serie bună...
The Exorcist şi the exorcism of Emily Rose, mai sunt filme care merită, dar nu-mi vin în minte acum.

| atoatestiitoarea a răspuns:

I spit on your grave
Mai bun decât Saw, pentru ca e "tras" dupa o fapta reala (o intâmplare f veche) ..readaptata la zilele noastre

| MissDi a răspuns:

Scary movie 1, 2, 3laughing)

| M25M a răspuns:

The Awakening

| TheStory a răspuns:

Seria Saw
Seria Resident Evil
Silent Hill
Mirrors 1, 2
The Exorcist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seria Saw
House of 1000 Corpses
Seria Masters of Horror
Silent Hill.

Răspuns utilizator avertizat
| valentin123 a răspuns:

Masacrul din mexic,
Destinatia finala (toate partile)
Si un film classic:
Ala cu drjba cu masca de hochei dar imi scapa numelehappy

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru valentin123):

Pfff.
Se numeste The Texas Chainsaw Massacre, nu "masacrul din mexic".
"Ala cu drjba cu masca de hochei" se numeste Jason Voorhees, si joaca in filmul Jason vs Freddie(Kruegger).
E bine ca n-ai pocit si Final destination, dar ala nu e horror, deci n-ai facut nimic,

| Ali1234 a răspuns:

Ceata, a fost super pe PRO TV

| Sorin1987 a răspuns:

Woman in black happy

| Piticottt explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri! O sa incerc sa ma uit la fiecare! Pupici kiss

| valentin99vali a răspuns:

Miror e fain.

| andreea96mihaela a răspuns:

The ring 1 si 2. e foarte interesant, chiar psihologic.

| SmileeGirl a răspuns:

-The Ring
-Shutter
-Orphan
-The Grudge(toate cele 3 parti)
-Silent Hill
-Grave Encounters
-Echo
-Satan's Little Helper
-The Others
-Case 39
Sper ca te-am ajutat happy Funda? big grin

| Iulia_Alexandra_1999 a răspuns:

The orphan, scream, 13 fantome e super tare, silent hill, a 13-a casa pe stanga daca am scris corect si multe altele. Sper ca te-am ajutat!:X