| AnnePlatt a întrebat:

Care este filmul vostru preferat? Dar, cartea?

Răspuns Câştigător
| Katy20Kaithleen a răspuns:

Cartea mea preferata este (pana acum) este cea de la goosebumps zambeste si mori dar mai sunt si alte volume(carti de groaza).
P.S:Nu le citi cand esti singur/a acasa laughing

Si filmul preferat este:Echipa de cateihappy
P.S: s-a dat pe disney channellaughing

14 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Film: The butterfly effect 1/ A clockwork Orange
Carte: Portretul lui Dorian Gray - Oscar Wilde

| mgtow a răspuns:

Eu am o saga cu filme favorite: terminator, terminator 2, terminator salvation, apoi robocop, robocop 2. Carte favorita nu am.

| carminaburana43 a răspuns:

Momentan am un serial la care ma uit cufoarte multa placere si nu as omite nici un episod big grinR.HOUSE.Imi place enor. Daca e sa zic doar un filmDar in general ador filmele comice.Cartea? Autor as putea zice:daca e sa zic numai unul Dosztoievszki.Vad ca esti tinerica pe vremea ta ma incintau Ciresarii nu as fi schimbat cu nimic altceva cartea respectiva.

| kittykat a răspuns:

Filmul preferat e thinking The expendables laughing supar filmul actiune cu ceva comedie.si cartea care m`a impresionat a fost,, Piciul,, nu mai stiu de cine e scrisa thinking

| chelie91ptm a răspuns:

Dragoste si pedeapsa

| Anutza2610 a răspuns:

Film- if only
carte- scrisoare de dragoste

| smile20000 a răspuns:

Filmele mele preferate sunt Harry Potter (1, 2,3, 4,5,6,7)si cartea tot Harry Potter

| little0apple a răspuns:

Filme: lord of the rings(1 2 3) pirates of the caribean(1 2 3) harry potter(1 2 3 4 5 6 7) twilight(1 2 3 si o sa apara si 4) iar carti: seriile filmelor de mai sus; tara duncan(1 2 3 4 5 6 si o sa apara 7 si 8); in camion; in excavator; in nava(din trilogia nomilor); fergus crane; corby flood; huggo pepper; copila stea; din astea fantasy aventuri:X:X

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Twilight si filmele i cartile.

| Kitty_7799 a răspuns:

Filme preferate : Twilight (toate partile

| Nicol_6787 a răspuns:

Filmul.Anne of Green Gables, iar cartea...Dear Jhon, Fata de hartie, Nu plange sub clar de luna etcbig grin

| Dyanita a răspuns:

Filmul meu preferat este 30 de metri iar cartea Damnare

| FallenRichard a răspuns:

Film; Interviu cu un vampir Serial:Supernatural si Anatomia lui Grey, Csi crime scene investigation Carte; Rosu si negru Cronicile vampirilor simi place si scriitor Octavian Paler

| Sarasanu a răspuns:

Filmul meu preferat este the walking dead si nu ma carti preferate pentru ca nu stau sa citesc.