| M.madallina a întrebat:

Care este cartea voastra preferata? care este filmul vostru preferat?

11 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Singur pe lume-Hector Malot

Filmul:17 again

| daniDeeDee a răspuns:

Carte: -
filme: The Notebook, Twilight (in general filmele cu putina dragoste)

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna

Cartea-Twilight
Filmul-Twilight, Home Alonetongue

Xoxo.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Cartea preferata :Copilul nascut joi de Sandra Brown
Filmul preferat : A haunting [este ca o poveste despre un baiat bolnav sad dar finalul este fericit :X ]

| Orannginna a răspuns:

Hei salut.

Cartea "Perfect"-Judith McNaught
Filmul - Bringging up Bobby. happy

| Mefisto23 a răspuns:

Mizerabilii - cartea; Casablanca - filmul

| ToxiKat a răspuns:

Mumia-anne rice(carte, bestiala...recomand)death race(film...tot la fel de bestial...si pe asta il recomand)

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Carte preferata - revistele
filmu` preferat : a walk to remember, de ex, sh twilight

| rina a răspuns:

Cartea * O tragedie americana* de Theodor Draizer iar filmul meu preferat este *Morometii*

| rina a răspuns:

Dreiser* scuze (bluch)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dama cu camelii(ador cartea asta), iar Dirty Dancing este filmul meu preferat.