| LolaKissTheGirl a întrebat:

Care este gala voastra favorita de premii? Pute-ti sa spune-ti sh mai multe.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Academy Awards, Primetime Emmy`s, TCA, KCA, Grammy`s, country music awards, american music awards, ASCAP...cam toate

| xSoaked a răspuns:

AMA ( American Music Awards ), VMA ( Video Music Awards ), Grammy Awards. Cam astea ar fi preferatele mele ( adica pentru muzica, cele pentru filme sunt ok si ele dar imi plac mai mult acestea ) big grin

| xSoaked a răspuns:

@DisneyIsDaTheBest imi pare rau sa te dezamagesc, nici mie nu imi place Twilight, dar filmul asta a luat o gramada de premii la Teen Choice Awards anul asta, chiar cele mai multe straight face Pentru ca fiind "teen" voteaza numai adolescentii intre 13 si 19 ani, majoritatea obsedati de Twilight.