| Inutza0102 a întrebat:

Care este personajul vostru preferat/ti din Narcisa salbatica?

Răspuns Câştigător
| Passionlove a răspuns:

Narcisa pe de o parte, si de cealalta parte fara nici o legatura, Emil. Tipul de baiat ce a ajuns din nemernic acel baiat care are sentimente, iubeste, sufera si protejeaza o femeie chiar si de la distanta prin intermediul altor persoane.

7 răspunsuri:
| Lovelysmilee a răspuns:

Pai mie personal imi place de Eliza laughing
Dar si fosta sotie a lui Cristian [ imi scapa numele acum thinking ] mi se pare ok. :*

| adnanandan a răspuns:

Vestimentatia Elizei si gesturile Emanuelei e o femeie finuta rolul nu o avantajaza... ca barbat Emil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Natasha...pacat ca a murit

| Inutza0102 explică:

Iiiiiiiiiiiiii

| Inutza0102 explică:

Lovelysmile era manuela kiss

| Byaa99 a răspuns:

Eu am mai multe personaje :
-fete : narcisa, manuela, eliza.
- barbati : tudor, emil...

| denisa_9710 a răspuns:

Narcisa logiclaughing)