| pwp a întrebat:

Care e personajul (masculin) principal din narcisa salbatica?
fundalove struck

Răspuns Câştigător
| RoxAnana a răspuns:

Gabriel Duţu

10 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Personajul perincipal masculin esteTudor, interpretat de Gabriel Duțu, iar pricipalul personaj feminin este Narcisa, interpretat de Alina Puscas

| SyMy24 a răspuns:

Cristian Popahappy
Funda?

| Deea a răspuns:

Tudor... dar si cristian e important mie mi se pare mai important decat tudor :d

| GeorgiiB a răspuns:

Personajul(masculin)principal din telenovela narcisa salbatica este Tudor...

| xXCrissXx a răspuns:

(masculin (Tudor ) si (feminin (Narcisa )winking. Succes! big hug

| ge0rgiana a răspuns:

Personajul masulin principal este tudor preda tatal copiilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ii spune lu irina din film?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu din astea'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca este Tudor (Gabriel Dutu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E narcisa- alina puscas nu gabriel dutu