| raluka9999 a întrebat:

Dupa cum stiti, joi, 3.noiembrie.2011, va lua sfarsit magnifica tenelovela de pe Antena 1, Narcisa Iubiri Nelegiuite. Cum credeti ca se va termina? Ce credeti ca se va intampla cu fiecare personaj? Care e personajul vostru preferat din aceasta productie ( Narcisa Salbatica -Iubiri Nelegiuite)? Astept cate mai multe pareri!

Răspuns Câştigător
| Nousername a răspuns:

Pai sincer, parerea mea este ca mai e mult de continuat.Adica mai are Orbul ala sa isi recapete vederea si bla bla.Angela sa fie cu Cristian si apoi sa numai fie cu el,Emanuela si Emil sa se impace,Tudor sa isi revina,Narcisa sa gaseasca copilul,tipa aia secretara sa isi gaseasca iubirea adevarata sau o mama mai buna,eu stiu, o casa ceva.Deci dupa mine ar mai fi o gramada de episoade,dar cum am auzit ca se termina acum,habar nu am cum o sa se sfarseasca toate povestile astea asa brusc!
Orcum,Personajul meu preferat este Cristian,probabil ca te miri acum ca nu am zis Narcisa si Tudor,eh na,mie imi place de Cristian,actorul care il joaca se pricepe destul de bine. Apoi ar mai veni Angela,desii stiu ca Ilinca Vandici nu joaca asa de bine,mie mi se pare ca transmite mesajul haba nu am de ce imi place.happy Apoi mi-ar mai placea si de Dan, dar e stresant uneori.De Narcisa,desigur, Alina Puscas joaca foarte bine.Hmm,si de restul.Nu prea imi plac actorii astia noi ca sunt cam varza, parerea mea.Defapt nu chiar,dar te cam plictisesc. Orcum,sper ca te-am ajutat la intrebare.A,si chiar nu vreau sa se termine Narcisa de tot, a fost serialul meu preferat.Ma uitam la el in fiecare seara,acum nu o sa mai am la ce sa ma uit. Stiu cum e, si eu pun intrebari despre serial si nu prea primesc raspunsuri.
Sper ca nu te-am plictisit. laughing
happy Imi place sa vorbesc, deobiceei.
Asta e.
Have a nice day.

3 răspunsuri:
| Nousername a răspuns:

Cu placere! Ma bucur.Si cum am zis, imi pare rau ca se termina. happy

| raluka9999 explică:

Ms de raspuns. App si personajul meu preferat e Cristian. Bye!

| krysnik a răspuns:

Pote ca il muta da totusi e prea brusc sau poate continua