| sara_3009 a întrebat:

Care este serialul vostru preferat strain

Răspuns Câştigător
| deea89 a răspuns:

The Vampire Diaries love struck

13 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Criminal minds, Lie to me, Supernatural, Gilmore Girls[:X]

| SuperMagicSmile a răspuns:

True Blood

(skip la 0:36) http://www.youtube.com/watch?v=boIyUbG0KRw

si Pretty Little Liars

| Hikari a răspuns:

Giuvaerul Palatului si Printesa Dong yi happy ( sunt Korene)happy

| Deyutzica a răspuns:

Nini-din Argentina(extraordinar film, sunt mare fan)

Eu ma uit si pe acasa tv si am vazut seriale cum ar fi Rebelde care e din Mexic.(super serial, sunt fan Rebelde)

| playwithmylife a răspuns:

Mesaje de dincolo

| Kassandra1408 a răspuns:

Sunt obsedata de seriale - Preferatele mele sunt Fringe, Supernatural, Criminal minds- asta daca iti plac cele de actiune / suspans/ groaza. Dar imi plac si The Mentalist si Lie to me care te invata cum sa minti mai bine big grin

| PinguinuL a răspuns:

Supernatural şi Doctor Who.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lost imi place cel mai mult.

| W4rK0 a răspuns:

NAruto, sau pur si simplu Disney Channel, mai alkes Phineas si Ferbbig grin

| cocco a răspuns:

Pai cred ca The vampire diaries

| jmekerul a răspuns:

Al meu este nini.

| zizi99 a răspuns:

Serialul meu pre de groaza este fenomene steani este pe discovery la orele 22:00 si 23:00 in fiecare vineri amindoua episoadele al doilea e mai infricasator decat primul.

| zizi99 a răspuns:

Filmul cu vampiri amurg twilight!