| Miihaelaaa a întrebat:

Care este serialul vostru preferat? Un singur serial.
As vrea sa ma uit la un serial si nu stiu la care.Cel mai bun serial primeste funda

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Momentan elementary, e oarecum asemanator cu the mentalist. Deci iti pune mintea la contributie, asta daca iti plac acest gen de seriale ( psihologice).

| Miihaelaaa explică (pentru LaLaura):

The mentalist este preferatul meu serial.

| LaLaura a răspuns (pentru Miihaelaaa):

Ma bucur sa aud asta, in categoria seriale psihologice am de recomandat : Perception ( pacat ca s-a anulat dupa 3 sezoane), Lie to Me ( la fel a fost anulat dupa 3 sezoane, seriale bune vad ca sunt anulate), Sherlock ( este facut inainte de elementary, dar la fel ca la elementary tot de sherlock este vorba, dar e mai mult un mini serial).

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaLaura):

Hmm, vazand ca iti place asa mult Elementary ce parere ai despre sezonul 3 cu noua fata pe post de "watson"? eu chiar m-am mirat sa vad ca au bagat un personaj nou. crezand ca ai vazut deja toate episodele care au iesit deja din sezonul 3.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Miihaelaaa):

Si la mine era mentalist, pana a iesit ep cu cine era RJ si m-am simtit ca atunci cand iti trege unu o basina in fata ( comparatie idioata, stiu, dar nu gaseam una mai buna ). am ramas dezamagin de serial si nici nu am mai vazut un episod de atunci de scarba. nu e ca nu mi-a placut cine era, nu mi-a placut cele 10 minute cat au vobit ei. puteau face cel putin 2 ep cu toate chestiile care le puteau zice. cum a ajuns ala sa fie asa rau, cum a ajuns la putere cum a ajuns sa fie la conducerea acele soctietati cu "tigru tigru". nu am ramas asa dezamagit de un serial in viata mea.

| LaLaura a răspuns (pentru anonim_4396):

Inca ma adaptez la noul personaj, imi placea mult relatia dintre watson si sherlock, acum e un pic mai rece, dar observ ca noul personaj incepe sa se adapteze si e destul de ok.
Mai am 2 episoade din sezonul 3, in paralel mai vad alte 3 seriale big grin
Nu stiu cum de uitasem sa ii spun si de house, are o tenta psihologica si acel serial.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaLaura):

Care seriale?
eu am vreo 15 la activ care inca nu am vazut tot, si inca se filmeaza. daca nu as muncii cred ca as face maraton 2 zile sa le vad pe toate laughing

| LaLaura a răspuns (pentru anonim_4396):

Saving Hope, Constantine, CSI: Crime Scene Investigation, dar inca se filmeaza la ele, am momente cand stau 1 zi intreaga si ma uit la un seriale big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaLaura):

Constantine am vazut si eu un episod, chiar am sa reiau ep filmate. cat despre csi dupa 9 sezoane m-am plictisit de el. daca tot iti plac serialele inteligente uita-te la Luther. are 3 sezone, 4 ep sezonul. de 8 luni tot ma tampeam sa vad serialul, dupa ce am vazut 20 de minute din primul sezon, nu am dormit toata noaptea pana l-am vazut pe tot laughing. foarte bun. mai recomand Da Vinci's Demons, foarte interesant

| LaLaura a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru sugestie, o sa ma uit la Luther, Davinci`s demons l-am vazut, interesant serial si captivant.
Iar despre csi, imi plac serialele politiste big grin, doar ca mai nou ( ultimile sezoane) nu mai e subtritrat in romana si e un pic aiurea ca sunt anumite cuvinte tehnice legate de criminalistica care nu le intelegi fix atunci, dar e ok.

25 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Sherlock.

| SHINeeTaemin a răspuns:

Liar game korean drama

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am mai multe, dar Friends ramane pe primul loc

| zerro17 a răspuns (pentru suntserios):

Hei... How you doin? - e replica ce mi-a ramas in cap (pe langa multe altele). Absolut superb serialul big grin

| Doub a răspuns:

Lie to me.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

House MD si Breaking Bad.

| Sociopat a răspuns:

True detective.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House.

| frostxtq a răspuns:

Dr. House

| farfuriaverdex a răspuns:

Bones, foarte ok

| ArthurKn a răspuns:

Breaking Bad

| Al3xbC a răspuns:

Castle

| justfriend a răspuns:

The vampire diaries,The walking dead, Game of thrones, American horror story, Pretty little liars, Lie to me.La toate ma uit si toate sunt geniale.

| Akanishi932002Nico a răspuns:

Din poza de profil am vazut ca iti plac coreeni. Eu sunt foarte interesata de coreeni...Ti-as recomanda:Boys over flowers; The great doctor; City Hunter; Playfull kiss(nu l.am vazut pe tot)tongueersonal taste(nu l-am vazut dar mi-a spus sora mea ca este foarte frumos)...Nu mai imi aduc aminte... daca imi amintesc mai multe iti spun..Sa sti ca toate au fost coreene..Ti.am spus..imi place mult coreea... Sper ca iti este de folos..Vizionare placuta

| Stefanstoica74 a răspuns:

Preferatul meu e breaking Băd

| kiralove a răspuns:

The vampire diaries,The walking dead, The originals, Arrow, Supernatural, Lie to me.
sunt geniale. dupa minehappy