| alexralu34 a întrebat:

Care este seriaul vostru preferat, si ce actor/ actrita va place mai mult in el?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Serialul meu favorit,sincer nu stiu,nu prea ma uit la seriale, ce mai prind, dar nu am unul favorit.
Actor: Jensen Ackles
Actrita: Jennifer Aniston

12 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

Las Vegas happy

| xDoll a răspuns:

Culoarea Fericirii (Sapna babul kaa...bidaai) pe NationalTV...
si logicc imi plac actorii de acolo dar in special imi place de Sara Khan(Sadhna)

| uoiza a răspuns:

Serialul meu preferat este The Vampire Diaries iar actorul meu preferat este Ian Somerhalder (Damon in serial) iar actrita mea preferata este Nina Dobrev (Elena/Katrina in serial).

| DanielutzaJD a răspuns:

Am multe seriale preferate dintr care iti voi spune 2...in primul rand imi place cel mai mult "LOST" actor preferat: josh holloway, si actrita: evangeline lilly si cel de-al doilea serial : "the vampire diaries" actori preferati: paul wesley si ian somerhalder si actrita : nina dobrev
:X:X:X:X amandoua imi plac mult; pup:*

| laryssutzadlc a răspuns:

Culoarea fericirii de pe national tv.O ador pe actrita Natasha Rana, cea care o interpreteaza pe ambikahappy

| Miranda29 a răspuns:

Serialul meu e preferat e "Dr.House M.D" si bine inteles Hugh Laurie actorul preferat care este de asemenea protagonistul

| Michaela89 a răspuns:

Dragoste dulce-amara de pe National Tv.Actorii mei preferati sunt,desigur,personajele principale: Akshara pentru ca joaca bine si e draguta, iar Naitik pentru ca este frumos si spune lucrurile direct in fata(in film).Si imi mai plac si alte filme turcesti, dar doar asta e preferatul meu.

| Ioanantonia a răspuns:

Narcisa salbatik-alina puscas

| selenaxXxgomez a răspuns:

Mie cel mai mult imi place serialul care tocmai s-a terminat:
„Legendele Palatului: Concubina Regelui„ pe TVR1
Iar actorul care îmi place cel mai mult din el este: regele sukjong
Ji Jin Her
Fundă?

| Nagashi a răspuns:

SKINS, iar actorul preferat...hm... Mitch Hewer (Maxxie in sez 1 si 2) si Kaya Scodelario (Effy sez 3 si 4)

| MâţaD a răspuns:

Eu ador serialul The Vampire Diaries si imi place de Damon(Ian Somerhalder) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Big Bang Theory, Jim Parsons (Sheldon Cooper)-->e în poza mea de profil.