| DenizaVonDe a întrebat:

Care este ultimul episod din "Magicienii din waverly place" (din cate am auzit se desparte Alex de Maisen si Justin de Julieta) >- acest episod...magicieni contra varcolaci sau nu mai stiu cum se numea...

Fundaa! Msss

Răspuns Câştigător
| SomebodyIsMe a răspuns:

Uite aici un site http://ro.wikipedia.org/......erly_Place ai toate episoadele de la magicienii din waverly place impartite pe sezoane si descrise fiecare de la sezonul unu pana la sezonul 4 sper sa te ajute o sa vezi care-i ultimul episod

8 răspunsuri:
| SiminaSalvadore a răspuns:

Buna,eu am vazut ultimul ep (adica ultimul din sezonul 4 ), in care aflam cine castiga competitia vrajitorilor (deca vrei il gasesti in engleza sau spaniola) si aceea este ...Alex! Exact, Alex castiga competitia, Justin devine profesorul universitar la academia Vrajitorilor, (ii preia locul profesorului Fisrmituri, care se pensioneaza!) și iși păstrează puterile și el, iar Max (toți știam că el nu o să ajungă vreodată Vrăjitorul Familiei) ramane cu afacerea familiei și este foarte incantat!

| SomebodyIsMe a răspuns:

Uite aici un site http://ro.wikipedia.org/......erly_Place sunt toate episoadele de la magicienii din waverly place impartite pe sezoane si descrise vei vedea care este ultimul episod... sper sa te ajute

| 4myselfmi a răspuns:

ULTIMUL EPISOD FACE PARTE DIN SEZONUL4 si poarta numele de "My Two Harpers"... acest sezon inca nu a fost difuzat in Romania dar asta e ultmimul episod din seria magicienii din waverly place.
primesc fundabig grinbig grin?

| SiminaSalvadore a răspuns (pentru 4myselfmi):

De fapt ultimul ep se numeste : Cine va fi vrajitorul familiei?

| aumih16 a răspuns:

Serialul a avut tot patru sezoane ca si hannah montana de altfel

| Nimikdspus a răspuns:

Nu alex afla ca maison e varcolac si justin o gaseste pe Julieta si cand o gasese acolo se afla si alex si maison care a fost iubitul julietei si maison este gelos iar alex fiind si ea de fata pleaca... apoi maison se duce la alex spunandu-i ca o iubeste apoi ea si el se duk sa caute un medalion.si stunci vine si justin si julieta si se bat prima data maison si justin apoi maison si julieta si maison o musca pe julieta iar julieta il zgarie pe maison iar el devine un lup iar julieta ajunge la varsta ei de vreo 2000 de ani... funda am fost singura care ti-a rasphee hee

| Lynka a răspuns:

Ultimul episod este Alex vs Alex

| anonimus_3506 a răspuns:

Ultimul episod se imparte in 2 parti. te poti uita la ele pe site-ul www.peteava.ro. In linii mari, Julieta duce o lupta cu prietenul varcolac al lui Alex. Cum Julieta e vampir, dupa ce e zgariata de Maison isi pierde puterile de varcolac si ajunge la varsta ei reala (vreo nu stiu cate sute de ani). Vezi continuarea pe site;)