| Legend123 a întrebat:

ma cam plictisesc si as vrea sa urmaresc un film (sa fie mai nou). voua ce film mai nou v-a placut cel mai mult? (doar unul singur care v-a placut cel mai mult). fara seriile cunoscute gen fast and furious happy

Răspuns Câştigător
| anne2626 a răspuns:

Divergent(2014)si este si a doua parte Insurgent(2015)!

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Birdman (2014).

| faramatania a răspuns:

Pitch Perfect 2 (2015)

| Sn4k3 a răspuns:

Never Back Down 1, 2
Undisputed 2, 3
Forever Strong.

| spiridus25 a răspuns:

The Avengers: Age of Ultron (2015)

| bugativeyRO a răspuns:

The 100; Lost ( ambele seriale - super actorie in Lost, iar The 100 a fost lansat in 2013 si are niste efecte ca lumea )

| Vofuse a răspuns:

Full Metal alchemist si Batman.

| corinelmik a răspuns:

Mie mi-a placut mult Chappie-uite un link-http://www.filme-seriale.org/2015/03/chappie-2015.html

| NicoletaGabriela00 a răspuns:

Last Vegas ❤ E o comedie, dar are si parti triste

| moartea76 a răspuns:

Nu este chiar un film dar e tare, MINIONShappy