| flaviu1996 a întrebat:

Care film este mai horror : "mama" sau "evil dead"...sau daca stiti unul chiar de groaza, ma uit cu prietena si trebuie sa dea bine happy

Răspuns Câştigător
| Gσldεn a răspuns:

Am vizionat filmul "Mama", si nu este deloc "Horror", Evil Dead, nu prea, dar daca vreti unul cu Jump-Scares (care sa va sperie dintr-o data) va recomand sa vedeti "Drag Me To Hell" sau "The Hills Run Red". Sper sa iti fie de folos.

| Salahadin73 a răspuns (pentru Gσldεn):

Sa-mi dau palme. Drag me to hell film horror? In acest caz iti recomand Scooby Doo.

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Wrong Turn 5
Grave Encounters 2
Texas Chainsaw 3D
Drag Me To Hell
Insidious
Martyrs

| VadTot a răspuns:

Children!

| Shac0 a răspuns:

Husk il gasersti ori unde tradus big grin

| flaviu1996 explică:

No ce bine ca am intrebat...chiar trebuie un film de ala de ros unchii laughing...ma uit la trailer la astea 3winking