| anonim_4396 a întrebat:

Care-i replica voastra preferata a actorului vostru preferat? Precizati si filmul daca vreti. Vreau multe raspunsuri frumoase. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

„Did you know I'm utterly insane?"
Patrick Bateman (Christian Bale) în „American Psycho" (2000).
Numai bine!

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

"I wanna play a game!"
-Tobin Bell.

| MytyKoste a răspuns:

"With great power comes great responsibility"... uncle ben---peter parker din Spiderman, chiar daca nu e filmul meu preferat tot timpul imi aduc aminte asta happy

| Justmeandmysmile a răspuns:

Holly Devlin de Adam Sandler in Just go with it.Sua ceva d egenu era replicahee hee

| KawaiiBroccoli a răspuns:

My mama allways says... the life it's like a box of chocolates laughing))

Forrest Gump- Tom Hanks

Nu stiu daca te-am ajutat prea mult laughing

| Ramo137 a răspuns:

Nu ma dau batut niciodata, sa credeti asta! numele meu e naruto uzumaki, sa nu-l uitati! o sa devin cel mai mare hokage!
din serialul naruto, si naruto shippuuden, pls imi dai si mie o fundita? thanks

| gaby140 a răspuns:

Arnold Swantzerneager-" I'l be back" sau John Cena-The champ is here.

| ciufuliiciii a răspuns:

Let's kill some originals - Daemon din TVD
si XOXO GOOSSIP GIRLS :*

| Andreeeeeea a răspuns:

Ed Westwick : 'I'm Chuck Bass!' (Gossip Girl)
Michael C. Hall : 'He says : "Hey, you wanna play?" And yes, I wanna play.' (Dexter)
Hugh Laurie : You're being idiot. (House M.D.)
happy

| adelina125 a răspuns:

Replica preferata filmul meu indian favorit suflete pereche archana ii i-a bratarile de picior de pe soacra ei si ii spune sa mergem mama acasa.

| adelina125 a răspuns:

Am vazut in pariu cu viata replica asta am auzit-o nu urmaresc filmul Cora, Bila ce esti tu nu mai intereseaza iti dau una de zboara toate produsele din tine.