| SaveTheNature a întrebat:

Care este emisunea voastra preferata?(de ce?)
Filmul vostru preferat?
Mancarea voastra preferata?
Activitatea voastra preferata?

8 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

1-Romanii au talent pentru că poţi rade de anumiţi oameni iar unii te fac sa rămâi cu gura cascată.
2-hmmm...nu am unul preferat.
3-spaghetelelove struck
4-dansul.

| Diana915 a răspuns:

1.Urmaresc mai multe emisiuni: Cronica Carcotasilor(divertisment), Vrei sa fii milionar?(cultura generala), X factor(music)
2.--
3.Pizza
4.Stau si lenevesc cu prietenii tongue

| Wehrmacht a răspuns:

1.Zon@IT
2.Pizza
3.Lenevitul/Sa stau sa ma joc jocuri PC sau sa-mi pierd timpul pe site-ul asta

| Fanatic a răspuns:

Urasc sa ma uit la tv
inchisoarea ingerilor (film)
nu am mancare preferata
sa fumez, sa stau cu prieteni,sa beau, sexxul, aparatele, sa conduc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)Sincer sa-ti spun, de cand sunt la scoala nu prea mai am timp de emisiuni, dar asa imi place aia cu pasaport de Romania, macar mai cunosc si eu ceva de tara noastra(locuri, obiceiuri...) a doua emisiune e teleenciclopedia, aflu informatii, ca de la profesorii nostri nici macar formula apei nu o mai inveti
2)Pot sa spun ca nu sunt pretentioasa la filme, dar asa imi plac cele de comedie, sf, politiste
3)Sarmalutele(fara carne...)
4)sa merg la scoala si sa vad cum se fac unii de ras, ma mai amuzez si eu un pic happy

| bogdi504 a răspuns:

VOCEA ROMANIEI!(EMISIUNEA),LITTLE MEN(FILM), PIZZA(MANCARE), SA STAU PE INTERNET(ACTIVITATEA)imi dai funda? ca am raspuns primul big grin te rooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooog :X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

| amyana a răspuns:

Romani a talent
twilight
pizza
desenul

| Dydulylu a răspuns:

1. Nu prea ma uit la tv, deci nu am emisiuni preferate!
2.Grey's anatomy
3.Ciuperci in sos =p~
4.Sa stau toata ziua prin oras indiferent de ce fac...ma plimb, cumparaturi sau altelehee hee
Si acum ma intreb cu ce iti sunt de folos aceste raspunsuri?batting eyelashes