| doOry a întrebat:

Care imi spune si mie cum s`a terminat telenovela "saracii tineri bogati"?
big grin happy

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Salut.
Pai mie una nu prea mi-a placut finalul.
Esteban s-a omorat cu poza Alejandrei in mana.
Lucia era moarta si ea.
Rocio si-a mai revenit dupa accidentul acela si s-a impacat cu Manuel.
Monica a ramas in inchisoare, dar a fost chemata la inmormantarea lui Esteban unde au plans toti:Guillermo, Isabella, Alejandra etc.
Ma rog, Alejandra a plans ce a plans si apoi si-a revenit si a plecat in Statele Unite, dar peste ceva timp David a venit la ea si asa s-a terminat.
A si Karina s-a casatorit cu Eduardo si Isabella a ramas cu Gabriel.
Te pup:X

2 răspunsuri:
| Freaky a răspuns:

Pai s-a terminat la inmormantarea lui esteban, cand isabella si alejandra s'au imbratisat.matias la inchisoare, monica la inchisoare, rafael la inchisoare.isabella a ramas cu gabriel.rocio s-a impacat cu manuel, si alejandra a ramas cu david normalbig grin

| Smile94 a răspuns:

Pai esteban moare, david ramane cu alejandra, veronica e la azil, sh cam atat