| Irmmma a întrebat:

Va place telenovela "Saracii tineri bogati " de pe acasa tv?

Răspuns Câştigător
| ~p!$iii~ a răspuns:

O adorlove struck acum ma pregatesc sa ma uitlove struck
e asemanatoare cu "Rebelde" sau "Fara sani nu exista paradis"happy

7 răspunsuri:
| ody a răspuns:

Da

| Dede_1899 a răspuns:

Nu, mie personal mi se pare o prostie! Dar totusi le demonstreaza acelor bogatasi cum e sa fi vai de capu tau! Deci foloseste si sa la ceva in afara de reitinghee hee

| Gabi1335 a răspuns:

Nuuuuu e groaznica

| andrei_2405 a răspuns:

Iubita mea urmareste aceasta telenovela si ii place foarte mult, zice ca e interesanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tie nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da clar dc intrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e ffffff frumos filmul dar nu prea am timp sa il urmaresc