| Angelsergiuboy a întrebat:

Care ma poate ajuta sa gasesc un videoclip pe youtube pe care l-am vazut de mult si chiar nu pot sa il mai gasesc.
Sa il descriu putin.
Deci scriam pe youtube ice age 4 si mil dadea

incepea cu 1 veverita care ajunge sa se bata cu 1 negru folosind tot felul de arme si isi zboara unu la altu capu, mainile etc
asta se intampla in desert iar in unele momente e pe fundal o melodie bestiala care la fel as vrea sa o stiu.

La un momendat o racheta o ia pe sus pe veverita sau ce o fi apoi si pe negru si strica pe racheta ca 2 nebuni, intre timp ce sunt pe racheta care merge cu viteza trec printr-un elefant si da pe ecran rapid ceva imagini cu ceva organe etc

iar pe la sfasit mergend ei pe racheta 1 laser spatial se activeaza si trage in ei prin desert iar la 1 moment dat da blue screen la laser iar ei cad in desert intr-o gigantica gaura facuta de laser, iar peste ei cade 1 masina dupa 1 tank dupa dupa explodeaza iar dupa cade langa ei o racheta si explodeaza.

daca imi poate zice careva cum pot gasi videoul

1 link ceva

1 link cu melodia de pe fundal

dau FUNDA! si vot daca vreti doar sa imi puteti da videoul ca e prea epic si mi-e dor sa il vizionez din nou.

ASTEPT...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu-l mai gasesti, cel mai probabil a fost sters de pe Youtube datorita incalcarii drepturilor de autor.Il poti cauta, in schimb, pe Google; in astfel de cazuri ai sanse multa mai mari sa-l gasesti pe diferite alte site-uri decat pe Youtube.Aceasta este una dintre variantele gasite de mine: http://www.deseneanimateonline.net/......omana.html Nu sunt sigura, in schimb, daca e exact ceea ce vrei(nu stiu nimic despre aceasta animatie), dar mai poti cauta pe google in caz contrar.