| rotariurazvan a întrebat:

Dc numi emrge youtube-ul cand dau pe un video imi apare negru poartiunea unde e videoul?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

YOUTUBE - Nu se incarca videoclipul
1.Incearca in Mozilla si Chrome
2. dezinstaleaza Adobe Flash Player din start->control panel->programs->uninstall programs, da un restart la pc si apoi reinstaleaza ultima versiune de aici http://get.adobe.com/flashplayer/ (la instalare inchizi toate programele inclusiv browserul)
3. Verifica ce spatiu mai ai disponibil in C ->este posibil sa nu mai ai spatiu.
4. Descarca Adobe Shockwave Player de aici http://get.adobe.com/shockwave/ Apoi du-te la un film de ex pe youtube si Click dreapta pe player> apoi clic pe Setari> Dezactivare(debifare) Accelerare Hardware> si apoi da un restart la browser Internet! Bafta!

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DE incarcat se incarca videoclipul?

| rotariurazvan explică (pentru neluL):

Nu, e negruagra toata portinea de viodeo nu se incara nu merge nici un video, ca si cum nu ar exista partea aia

| neluL a răspuns (pentru rotariurazvan):

Cred ca nu mai ai spatiu in partitia C. Elibereaza din spatiu ->muta in D...E!

| rotariurazvan explică (pentru neluL):

Nu cred ca asta de problema, deoarece cand dau la preferateel fele al detalii imi pot vedea viideo dar doar daca dau intai click ep detalid aca dau direct nu pot si doar asa pot vedea, de exemplu daca caut melodie nu pot s-o vad si asta de azi ca eri mi-a mers!

| rotariurazvan explică (pentru neluL):

Nu cred ca asta de problema, deoarece cand dau la preferateel fele al detalii imi pot vedea viideo dar doar daca dau intai click ep detalid aca dau direct nu pot si doar asa pot vedea, de exemplu daca caut melodie nu pot s-o vad si asta de azi ca eri mi-a mers

| neluL a răspuns (pentru rotariurazvan):

Pai si atunci de ce nu dai detalii complete? Tu vrei sa verifici cunostintele mele? In intrebarea ta scrie clar ->nu vad videoclipuri pe youtube! Acum imi spui ca vezi videoclipurile doar ca nu le poti accesa direct! Ce browser folosesti? Cand dai click direct pe play, ce se intampla? Ce versiune de Adobe flash player ai? Redarea cum o faci? In full screen?

| rotariurazvan explică (pentru neluL):

Redare normal, videoclipuriel cand el vad cand nu, nu am cum sa dau paly ca nu-mi apare nimica in priam faza si nu nu vreau sati verific cunostinteel cer doar ajutor al problema mea, nu ma intereseaza ce IQ are fiecare

| neluL a răspuns (pentru rotariurazvan):

YOUTUBE - Nu se incarca videoclipul
1.Incearca in Mozilla si Chrome
2. dezinstaleaza Adobe Flash Player din start->control panel->programs->uninstall programs, da un restart la pc si apoi reinstaleaza ultima versiune de aici http://get.adobe.com/flashplayer/ (la instalare inchizi toate programele inclusiv browserul)
3. Verifica ce spatiu mai ai disponibil in C ->este posibil sa nu mai ai spatiu.
4. Descarca Adobe Shockwave Player de aici http://get.adobe.com/shockwave/ Apoi du-te la un film de ex pe youtube si Click dreapta pe player> apoi clic pe Setari> Dezactivare(debifare) Accelerare Hardware> si apoi da un restart la browser Internet! Bafta!