| lostsoul4ever a întrebat:

Care stie melodia din Riverworld, din prima parte a filmului cand sunt cei doi in discoteca si explodeaza bomba muzica din fundal uitati aici un link cu prima parte si dati la minutul 04:00. Dau Funda! O caut de aproape 2 ani de zile si nu o gasesc!

Răspuns Câştigător
| Esial a răspuns:

Tot ce am putut afla e ca piesa e a lui James Guttridge si o gasesti in clipul asta.(cel putin o parte din ea)mai mult nu se gaseste.Bafta! rate&vote http://www.youtube.com/watch?v=cQmTpxOqNWA

2 răspunsuri:
| Esial a răspuns:

Da-mi link-ul ca sa vad daca gasesc piesa.