| BombonicaXD a întrebat:

Care mai sunt acum cele mai interesante emisiuni (adica nu gen CanCan Tv,Drept la Tinta,Acces Direct,etc.,ci dinalea de divertisment la care iti face placere sa te uiti,nu in care apar toate proastele si se cearta pe averi si bani)? Multumesc pentru raspunsuri, dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| EmiiLoveYou a răspuns:

Buna.
Te cunosc de undeva. M-a facut mama artist.In puii mei. Serviciul roman de comedie.Batrani si nelinistiti.

4 răspunsuri:
| JustInCase_1628 a răspuns:

MasterChef :-)

suntserios
| suntserios a răspuns:

MasterChef

| Irenee a răspuns:

Pai. eu ma uit la te cunosc de undeva. Sunt foarte haiosi cu totii, dar mai sunt doar 2 episoade. poate sezonul viitor big grin!
Daca nu, incearca sa te uiti la filme big grin. filmele vor fi in curand singurele lucruri de la tv in care nu se cearta unele cu altele straight face

| angrybird a răspuns:

Plasa de stele. te cunosc de undeva. las fierbinti