| Ioanaa96 a întrebat:

Care parte din stapanul inelelor va place cel mai mult. spuneti si de ce!:*[nu am kef de raspunsuri.cum ca nu-mi place nici una!]

2 răspunsuri:
| DeathTheKid a răspuns:

Ultima parte, mi s-a parut ca a avut mai multa actiune si pnm doar acolo a fost punctul culminant:X, oricum si celelalte au fost super

| AnuriM13 a răspuns:

E unul dintre filmele mele preferate deci as putea spune ca tot filmul este fantastic! dar va trebui as iti dau si un raspuns concrt: ultima parte a filmului, si partea cand frodo este in acea pestera cand vine sam sa il salveze.mereu plang la partea aiablushing