| HappyKiddd a întrebat:

Va place Stapanul Inelelor(1, 2,3)? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! De ce?! Pentru ca te tine asa in suspans, este multa aventura in acest film, putina comedie, dragoste...in general acest film are toate caltitatile pentru ca filmul sa iti placa.Eu am vazut filumul de nenumarate ori, dar totusi atunci cand vreau sa vad un film il aleg pe acesta.love struckhappy

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da...de ce?
pentru ca sunt cele mai epice filme facute vreodata

Răspuns utilizator avertizat
| unknownn a răspuns:

Neah,nu-mi plac telenovelele.

| HappyKiddd explică (pentru unknownn):

Nu-i telenovela mai! laughing E trilogie, sau film cum vrei sa-i zici, dar in niciun caz telenovela! Esti funny!tongue

| unknownn a răspuns (pentru HappyKiddd):

Pai tu te referi la Lord of the rings sau la stapanul inelelor?

| HappyKiddd explică (pentru unknownn):

Pfff...laughing Mai, deci The Lord of the Rings se traduce in romana Stapanul Inelelor si invers...deci e tot aia!

| unknownn a răspuns (pentru HappyKiddd):

Mai uita-te si tu pe acasa tv ca e o telenovela care se numeste "Stapanul Inelelor".

| HappyKiddd explică (pentru unknownn):

Eu am zis Stapanul Inelelor(1, 2,3) deci, nu are cum sa fie telenovela daca are 3 parti! Pricepi?

| unknownn a răspuns (pentru HappyKiddd):

Da dar si telenovela asta are 3 sezoane(1, 2,3)

| HappyKiddd explică (pentru unknownn):

OkOk.Da nu 3 episoade!

| Xpert a răspuns:

Da! ne plac eceste opere de arta datorita povestii, atmosferei si graficii.

| Bittza a răspuns:

Eu nu am vazut niciunul laughing ..si nici nu am sa ma uit pentru ca nu imi place titlul laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bittza):

Sti vorba aia "Sa nu judeci o carte dupa coperta". Daca te-ai uita cred ca o sa iti placa, dar nu ai de unde sa stii daca nu l-ai vazut.happy Parerea mea e sa te uiti mai intai la film si apoi sa decizi daca iti place sau nu.happy

| HappyKiddd explică (pentru Bittza):

Are dreptate Bomboniika! Nu trebuie sa judeci o carte dupa coperta...asa e si aici...nu trebuie sa judeci un film dupa titlu! Cu siguranta daca te vei uita nu vei regreta! Din contra, iti va placea atat de mult incat te-ai uita la el in fiecare saptamana! Si daca chiar nu te-ai uitat la el, iti spun eu MERITA! happy

| alex2435 a răspuns:

De ce? pentru ca este cu lupte are parti de comedie de groaza si e basm