| ionut1alexandru a întrebat:

Care poate sa ma ajute cu numele unui film,ca nu il stiu mi-a povestit cineva despre el dar nu mai stie cum se numeste,deci o sa povestesc putin din el poate stie cineva,actiunea se desfasoara pe o insula cu niste criminali adusi pentru distractia unor oameni importanti ai lumi, si un detaliu important este ca toti aveau niste zgarde la gat care exploda dupa un timp sau erau explodate de cineva. Sper sa ma puteti ajuta cu numele.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CHANELno5 a răspuns:

Condamnatii ( The Condemned)? :D Doar ca cei de aici avea zgarda la picior, parca. Uite si linkul filmului despre care vorbesc eu http://www.cinemagia.ro/filme/the-condemned-condamnatii-18066/. Sper ca asta cautai.