| MariaMT66 a întrebat:

Care serial este mai fain? Care merita mai mult văzut?
-Gossip Girl sau Pretty Little liars?
Sau dacă mai știți altele pune-ți sa le scrieți! ( fără the vampire diaries l-am văzut

Răspuns Câştigător
| AditzaVixon31 a răspuns:

Acum depinde de gusturile tale.
Daca vrei ceva mai medieval:Game of Thrones, Viking
Cazuri:Lucifer, Sherlock
Cel mai mult recomand Game of Thrones si Prison Break, sunt painea pe pamant.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gossip girl. PLL devine plictisitor de la sezonul 2, se vede ca e prelungit aiurea ca au vazut ca au audienta. E interesant ca poveste da e al naiba de plictisitor parcursul iar finalul din ce am inteles e penibil.

| faramatania a răspuns:

Ambele merită văzute.Alte seriale:The O.C.este gen Gossip Girl,Ravenwood (spin-off PLL),mai poți încerca:The Carrie Diaries,Hellcats, Awkward, Blue Mountain State, Skins,Skam,Finding Carter, Jane By Design, Shameless, Bunheads, Nowhere Boys, Scream Queens, Riverdale, 13 Reasons Why, Clique

| Felisity a răspuns:

Iti recomand Once Upon A Time.

| Symy001 a răspuns:

Pretty little liars