| JustSmile12 a întrebat:

Spuneti'mi un serial care merita vazut. Inafara de gossip girl, pretty little liars sau the vampire diaries. Dau funda

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Iti recomand: One Tree Hill(cred ca ar fi genul tau), Friends, How i met your mother, Prison Break, Dr House, Lost, Dexter. Sunt seriale foarte bune si ti le recomand cu placere.

Multa bafta si vizionare placuta!

10 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Mesaje de dincolo?laughing

| danielaxyz a răspuns:

Neveste disperate

| M25M a răspuns:

LOST- ai de toate in el, drama, mister, thirller psihologic, crima, dragoste, comedie etc.
Grey's Anatomy
House MD
The O.C. - cu adolescenti, foarte bun.
Dexter
The Mentalist
Toate cele bune.
P.S. Nu cersesc funda sau chestii de astea dar daca iti plac serialele, fa-ti o favoare si uitate la LOST, chiar merita.

| JustSmile12 explică (pentru M25M):

Am sa ma uit. Multumesc :*

| JustSmile12 explică (pentru M25M):

Am inceput sa ma uit la "The lying game" apoi ma voi uita la LOST. Dupa aceea mai vad. Va multumesc tuturor. Mi'ati fost de ajutor; x

| adelina19 a răspuns:

Revenge seamana mult cu pretty litlle liars, 90210 seamana cu gossip girl, the secret circle seamana cu tvd. alte seriale bune: fairly legal, the lying game, shimbate la nastere, once upon a time.

| VinnieMmM a răspuns:

Dexter si Chuck

| karinacika a răspuns:

Buna,priveste Doc hause, Greys Anatomy... Drop dead diva, Supernatural.

| Vlad_Cioran_1994 a răspuns:

Prison break,dead man walking,v,anime:avatar the last airbender,naruto,bleach, seriale americane:family guy, simpsons, amerian, dad futurerama.

| ifi a răspuns:

Poi...10 things i hate about you e super, hart of dixie, hellcats, 2 broke girls, the lying game, one tree hill. sper sa iti placabig grin funda?