| Emmmmmm a întrebat:

Cum se termina serialul Syflete Pereche (Pavitra Rishta) de pe National TV?
Cate episoade are?
Atentie! ofer FUNDA

Răspuns Câştigător
| alexxela03 a răspuns:

Http://ziarmonden.net/......al-tv.html Sper ca te ajuta cu ceva. Primesc funda?

3 răspunsuri:
| wLt a răspuns:

Buna! Nu s-a terminat inca.Sunt vre 150+ cam asa pana acum.Nu stiu cand se termina. Sper ca te-am ajutathappy

| Ali0404 a răspuns:

Pavitra Rishta are 3000 de episoade, deci inca nu s-a terminat.

| Gabriela_Herteg_1994 a răspuns:

Intra pe www.youtube.com si afla singura uitate zilnic dar fi atenta trebuie sa scrii ex.pavitra rishta 15th aprilie 2013. sper ca ti-am fost de foos