| Loveyourself a întrebat:

Triunghiul Iubirii 2 sau Suflete Pereche?
P.s:una din douawinking

5 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Varianta 1tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una, mai bine iti folosesti timpul la ceva util pentru minte, nu la prostii...

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Mamamea se uita la ambele dar ii place mai mult Suflete Pereche...Dar daca ai timp le poti urmari pe amandoua...happy

| Loveyourself explică (pentru LeonardoDiCapra):

De fapt nu ma uit la triunghilu iubirii 2 (am vz cateva ep dar nu inteleg nimic)
asa ca da chiar e mai frumos suflete perechewinking

| Slendăriț a răspuns:

Sa sti ca eu ma uit la amandoua dar imi place mai mult Triungiul iubirii 2. E mai interesant.Asa cred eu acum tie iti apartine alegerea.